Przepisy Ryż cytrynowy z zielonym groszkiem i kurczakiem

Składniki

1 szkl. ryżu brązowego lub białego

2 i 1/2 szkl. rosołu z kurczaka lub wody z dodatkiem sosu sojowego

sok z 1 cytryny

2/3 szkl. groszku zielonego mrożonego

1 pojedynczy filet z kurczaka

garść kiełków

przyprawy: sól, pierz

Opis

Ryż ugotuj w bulionie i soku z 1/2 cytryny. Groszek ugotuj w wodzie z solą do miękkości. Do ryżu wrzuć groszek i wymieszaj. Filet z kurczaka podsmaż na oliwie, skrapiając ją w trakcie smażenia sokiem z cytryny, posól i popierz. Kurczak smaż do momentu aż stanie się rumiany. Na talerze wysyp ryż, udekoruj zielonym groszkiem, dodaj podsmażonego kurczaka, posyp kiełkami i podawaj. Przed podaniem danie możesz polać oliwą z oliwek.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 13.08-19.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Czekamy na pierwszy dzwonek.

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa wazna w dniach 13.08.2020-9.09.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzezeniem odmiennych terminów obowiazywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej nastepuje ogodz. 8:00 w dniu rozpoczecia promocji. Zdjecia umieszczone wgazetce moga odbiegac od wizerunku produktu znajdujacego sie w sprzedazy. Wszystkie ceny zawieraja VAT. Tesco nie prowadzi sprzedazy poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrazone sa w złotych. Nie wszystkie produkty zgazetki dostepne sa w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8