Przepisy Rozgrzewająca kasza z kurczakiem

Składniki

1/2 czerwonej papryki

1/2 żółtej papryki

1/2 czerwonej cebulki

1 pojedynczy filet z kurczaka

2 pomidory lub 8 pomidorków koktajlowych

1 woreczek kaszy gryczanej

3 łyżki jogurtu naturalnego

1 ząbek czosnku

1 łyżka posiekanego koperku lub bazylii na 1 porcję

4 łyżki oleju rzepakowego

przyprawy: sól, pieprz

Opis

Warzywa umyj i pokrój w kostkę. Jeżeli wykorzystasz pomidorki koktajlowe, poprzecinaj je na połówki. Duś warzywa na 2 łyżkach oleju rzepakowego. Ugotuj kaszę według przepisu na opakowaniu. Mięso pokrój w kostkę, dopraw solą oraz pieprzem i podduś na 2 łyżkach oleju. Wyjmij mięso na talerz. Warzywa wymieszaj z kaszą i polej jogurtem z wyciśniętym czosnkiem. Posyp koperkiem lub bazylią i podaj razem z kurczakiem.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 21.11-27.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Święta takie jak lubisz

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 14.11.2019-26.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8

Przepisy w Twoim guście

Uups! Brak artykułów pasujących do Twojego filtra. Zmień kryteria wyszukiwania.
2 3 4