Przepisy Roladki z soli nadziewane masą migdałową

Składniki

3 filety soli

150 g płatków migdałowych

1 łyżka mąki

sok z 1/2 cytryny

2 łyżki śmietanki 30%

2 łyżki oleju

przyprawy: sól, pieprz biały

Opis

Filety obmyj, wysusz za pomocą ręcznika papierowego, natrzyj solą i pieprzem, a następnie skrop cytryną. Rybę pozostaw na 10 min. Mąkę wysyp na talerzyk i obtocz w niej rybę. Płatki migdałowe zmiksuj razem ze śmietaną na gęsta masę. Uformuj z niej małe wałeczki. Rybę przekrój wzdłuż na połowy i zawijaj w nie wałeczki z migdałów, tworząc roladki. Zepnij wykałaczką. Roladki smaż na rozgrzanym oleju na rumiano z obu stron przez ok. 15 min.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 6.08-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Powrót do szkoły

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 30.07.2020-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8