Przepisy Roladki z pizzy do szkoły

Składniki

1 ciasto na pizzę

20 g mąki pszennej (do podsypania ciasta)

70 g szynki

100 g sosu pomidorowego typu Arabiatta

100 g sera żółtego

Opis

Rozwiń ciasto drożdżowe na pizzę, przesyp mąką pszenną, aby się nie kleiło. Rozsmaruj sos pomidorowy na 3/4 powierzchni ciasta. Szynkę pokrój w cienkie plasterki i poukładaj na połowie ciasta. Ser żółty zetrzyj na tarce i posyp po szynce. Zwiń ciasto od siebie w rulon i pokrój na plastry grubości 1 cm.

Każdy krążek rozłóż na papierze kuchennym rozłożonym na blasze do pieczenia. Włącz piekarnik i rozgrzej do temperatury 170°. Pozwól roladkom jeszcze kilka minut podrosnąć w cieple. Wstaw następnie do pieczenia na ok. 30 minut. Powinny ładnie wyrosnąć, a ser wytopić i zrumienić. Roladki jak tylko ostygną, są gotowe do jedzenia. Minipizze możesz spakować do szkoły w pojemnik na śniadanie lub owinąć w papier śniadaniowy.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 13.08-19.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Czekamy na pierwszy dzwonek.

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa wazna w dniach 13.08.2020-9.09.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzezeniem odmiennych terminów obowiazywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej nastepuje ogodz. 8:00 w dniu rozpoczecia promocji. Zdjecia umieszczone wgazetce moga odbiegac od wizerunku produktu znajdujacego sie w sprzedazy. Wszystkie ceny zawieraja VAT. Tesco nie prowadzi sprzedazy poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrazone sa w złotych. Nie wszystkie produkty zgazetki dostepne sa w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8