Przepisy Roladki z pizzy do szkoły

Składniki

1 ciasto na pizzę

20 g mąki pszennej (do podsypania ciasta)

70 g szynki

100 g sosu pomidorowego typu Arabiatta

100 g sera żółtego

Opis

Rozwiń ciasto drożdżowe na pizzę, przesyp mąką pszenną, aby się nie kleiło. Rozsmaruj sos pomidorowy na 3/4 powierzchni ciasta. Szynkę pokrój w cienkie plasterki i poukładaj na połowie ciasta. Ser żółty zetrzyj na tarce i posyp po szynce. Zwiń ciasto od siebie w rulon i pokrój na plastry grubości 1 cm.

Każdy krążek rozłóż na papierze kuchennym rozłożonym na blasze do pieczenia. Włącz piekarnik i rozgrzej do temperatury 170°. Pozwól roladkom jeszcze kilka minut podrosnąć w cieple. Wstaw następnie do pieczenia na ok. 30 minut. Powinny ładnie wyrosnąć, a ser wytopić i zrumienić. Roladki jak tylko ostygną, są gotowe do jedzenia. Minipizze możesz spakować do szkoły w pojemnik na śniadanie lub owinąć w papier śniadaniowy.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi

Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 12.09-18.09.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8

Przepisy w Twoim guście

Uups! Brak artykułów pasujących do Twojego filtra. Zmień kryteria wyszukiwania.
2 3 4