Przepisy Roladki z łososia nadziewane serkiem twarogowym z chilli, rzodkiewką i rzeżuchą

Składniki

100 g łososia wędzonego (dwa płaty)

80 g serka twarogowego śmietankowego

4 łyżki rzeżuchy

1 łyżka posiekanej czerwonej cebuli

1 szczypta chilli w proszku

4 rzodkiewki

przyprawy: sól

Opis

Serek wymieszaj z chilli i solą. Rzodkiewkę i cebulkę, umyj po czym posiekaj w drobną kosteczkę. Płaty łososia rozłóż na desce, posmaruj serkiem twarogowym, a następnie posyp cebulką, rzodkiewką i rzeżuchą. Zwijaj w ciasne roladki, pokrój je na mniejsze kawałki i podawaj jako przekąskę. Chilli w proszku możesz zastąpić łyżeczką świeżo posiekanej papryczki chilli.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 6.08-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Powrót do szkoły

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 30.07.2020-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8