Przepisy Roladki z cukinii

Składniki

1 pojedynczy filet z kurczaka

1 mała cukinia

1 ogórek

1/2 czerwonej papryki

60 ml oliwy z oliwek

1 łyżeczka przyprawy do kurczaka

sól

Opis

Filet z kurczaka umyj i osusz ręcznikiem papierowym. Nasmaruj mięso oliwą (20 ml) i przyprawą do kurczaka. Tak przygotowaną pierś z kurczaka połóż na średnio rozgrzanym grillu i piecz na rumiano z obydwu stron. 

Cukinię umyj i pokrój w cienkie podłużne plastry (najlepiej nożem do sera). Posmaruj plastry cukinii pozostałą oliwą z oliwek i oprósz solą. Połóż cukinię na grill. Po 2–3 minutach obróć plastry na drugą stronę i grilluj jeszcze przez kolejne 2–3 minuty, po czym ściągnij cukinię z grilla. 

Grillowany filet pokrój na krótkie paski, a ogórka i paprykę w cienkie słupki. Na grillowanych plastrach cukinii rozłóż kawałki grillowanej piersi i warzywne słupki. Zwiń cukinię w zgrabne roladki i zepnij wykałaczkami. Podawaj ze świeżymi listkami bazylii.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 14.11-20.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Święta takie jak lubisz

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 7.11.2019-20.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Święta takie jak lubisz

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 14.11.2019-26.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8

Przepisy w Twoim guście

Uups! Brak artykułów pasujących do Twojego filtra. Zmień kryteria wyszukiwania.
2 3 4