Przepisy Roladki z cukinii

Składniki

1 pojedynczy filet z kurczaka

1 mała cukinia

1 ogórek

1/2 czerwonej papryki

60 ml oliwy z oliwek

1 łyżeczka przyprawy do kurczaka

sól

Opis

Filet z kurczaka umyj i osusz ręcznikiem papierowym. Nasmaruj mięso oliwą (20 ml) i przyprawą do kurczaka. Tak przygotowaną pierś z kurczaka połóż na średnio rozgrzanym grillu i piecz na rumiano z obydwu stron. 

Cukinię umyj i pokrój w cienkie podłużne plastry (najlepiej nożem do sera). Posmaruj plastry cukinii pozostałą oliwą z oliwek i oprósz solą. Połóż cukinię na grill. Po 2–3 minutach obróć plastry na drugą stronę i grilluj jeszcze przez kolejne 2–3 minuty, po czym ściągnij cukinię z grilla. 

Grillowany filet pokrój na krótkie paski, a ogórka i paprykę w cienkie słupki. Na grillowanych plastrach cukinii rozłóż kawałki grillowanej piersi i warzywne słupki. Zwiń cukinię w zgrabne roladki i zepnij wykałaczkami. Podawaj ze świeżymi listkami bazylii.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 13.08-19.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Czekamy na pierwszy dzwonek.

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa wazna w dniach 13.08.2020-9.09.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzezeniem odmiennych terminów obowiazywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej nastepuje ogodz. 8:00 w dniu rozpoczecia promocji. Zdjecia umieszczone wgazetce moga odbiegac od wizerunku produktu znajdujacego sie w sprzedazy. Wszystkie ceny zawieraja VAT. Tesco nie prowadzi sprzedazy poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrazone sa w złotych. Nie wszystkie produkty zgazetki dostepne sa w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8