Przepisy Roladki z cukinii na grzankach

Składniki

120 g sera camembert

1 młoda cukinia

5-6 pomidorów suszonych w oleju

1/2 bułki wrocławskiej

czosnek

oliwa z oliwek

przyprawy: sól, pieprz, papryka suszona w płatkach

Sposób przygotowania

1

Cukinię umyj i pokrój w podłużne, cienkie plastry. Najlepiej zrobić to przy pomocy noża do sera.

2

Pomidory pokrój w paski, a ser w plastry.

3

Czosnek obierz i posiekaj w cienkie plastry. Do pociętego czosnku dolej oliwę z oliwek. Z kromek bułki wrocławskiej wytnij podłużne grzanki i posmaruj je przygotowaną oliwą z czosnkiem. Posmarowane kromki zapiecz w tosterze.

4

Plastry cukinii przypraw solą, pieprzem i papryką. Rozgrzej patelnię i na kilku kroplach oliwy z czosnkiem podsmaż krótko przyprawione plastry cukinii. Cukinia powinna zmięknąć i stać się lekko szklista. Nie powinna się zrumienić.

5

Plastry cukinii ściągnij z patelni i na każdym połóż plaster camemberta i dwa trzy kawałki pomidora.   

6

Całość zawiń w rulon i połóż na upieczonej grzance.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 6.08-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Powrót do szkoły

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 30.07.2020-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8