Przepisy Rolada z kurczaka z papryką i serem

Składniki

2 piersi z kurczaka

2 czerwone papryki

300 g sera Cheddar

1 szklanka wody

3 łyżeczki kopru

1 łyżeczka Vegety

1 łyżeczka oregano

1 łyżka bułki tartej

1 łyżka oliwy z oliwek

sól

pieprz

Sposób przygotowania

 alt=
1

Rozgrzej piekarnik do 200°C. Przetnij paprykę na pół i wyjmij nasiona.

 alt=
2

Ubij pierś z kurczaka tłuczkiem do grubości około 3 mm. Następnie posyp kawałki mięsa solą i pieprzem.

 alt=
3

Rozdrobnij ser, dodaj wodę, vegetę, oregano i bułkę tartą - całość wymieszaj.

 alt=
4

Powstałą mieszanką wypełnij paprykę.

 alt=
5

Umieść paprykę na środku piersi, a następnie zroluj ją, zabezpieczając kilkoma wykałaczkami. Zabezpiecz także końce, dzięki temu nasza rolada się nie rozpadnie. Do naczynia dodaj odrobinę oliwy z oliwek i włóż roladki do środka. Umieść w piekarniku i piecz przez 30 - 35 minut.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 14.11-20.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Święta takie jak lubisz

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 7.11.2019-20.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Święta takie jak lubisz

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 14.11.2019-26.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8

Przepisy w Twoim guście

Uups! Brak artykułów pasujących do Twojego filtra. Zmień kryteria wyszukiwania.
40 min.
Zupy
2 3 4