Przepisy Risotto

Składniki

50 g ryżu basmati

100 g chudej kiełbasy

1/2 pora

1 marchew

1/2 małej cebulki

1/4 papryki żółtej i czerwonej

1 szkl. pieczarek

1/2 szkl. bulionu z jednej kostki rosołowej

100 g pomidorków cherry

1 ząbek czosnku

1 łyżka natki pietruszki

przyprawy: sól, pieprz

Opis

Ryż ugotuj wg instrukcji na opakowaniu. Warzywa drobno pokrój, dopraw i podduś w bulionie, następnie wymieszaj z pokrojoną w paski kiełbaską. Całość duś jeszcze przez 5 min. Na końcu dodaj ryż i pomidorki pokrojone na ćwiartki – wszystko wymieszaj. Przed podaniem posyp natką pietruszki.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 6.08-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Powrót do szkoły

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 30.07.2020-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8