Przepisy Quesadilla

Składniki

150 g mąki kukurydzianej
150 g mąki pszennej
¾ szklanki wody (ciepłej)
250 g goudy
½ szklanki oleju słonecznikowego (do smażenia)

Opis

Obie mąki przesyp do miski, wlej ciepłą wodę i wyrób elastyczne ciasto. Uformuj z niego 6 kulek i spłaszcz je lekko w dłoniach. Odetnij dwa duże kawałki pergaminu. Na środku pierwszego połóż kulę z ciasta, a drugim kawałkiem pergaminu nakryj ją z góry. Wałkuj po pergaminie, a gdy powstanie cienki placek (o średnicy ok. 12 cm) delikatnie go odklej. Powtórz czynność z następnymi kulkami ciasta, aż powstanie 6 placków (za każdym razem korzystając z nowych kawałków pergaminu). Pomiędzy każde 2 placki włóż starty żółty ser i zlep brzegi. Na patelni rozgrzej olej i smaż placki na złoty kolor z obu stron.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 26.11-2.12.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Święta takie jak lubisz

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 18.11.2020 - 2.12.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8