Przepisy Pyszne polędwiczki z grilla w słodkim sosie chilli z ananasem

Składniki

6 kawałków polędwiczek wieprzowych

1 puszka ananasów w plastrach lub świeży ananas

1 cytryna

4 duże liście sałaty do przybrania

słodki sos chilli do polania dania

4 łyżki octu balsamicznego

4 łyżki oleju

2 szczypty rozmarynu

przyprawy: sól

Opis

Polędwiczki wypłucz, odsącz i pokrój w 4 - centymetrowe plastry. Oprósz mięso solą i rozmarynem oraz skrop octem balsamicznym i cytryną.

Plastry ananasa polej dużą ilością słodkiego sosu chilli. W misce układaj warstwami polędwiczki (skrop je olejem) i plastry ananasa z sosem chilli. Marynuj PORADA KONTEKSTOWA - MARYNOWANIE przez co najmniej 2 godz.

Kawałki polędwiczek i plastry ananasa piecz na rozgrzanym ruszcie przez ok. 5 min z każdej strony. Gotowe polędwiczki przekładaj na talerz na liście sałaty i udekoruj plastrem ananasa. Tak przygotowaną potrawę można polać sosem chilli.

Danie polecamy podawać w letnie popołudnia z lampką czerwonego wina.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 6.08-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Powrót do szkoły

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 30.07.2020-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8