Przepisy Pudding kokosowy

Składniki

​1 szkl. mleczka kokosowego

3 jajka

1 łyżka cukru pudru

200 g cukru brązowego

bita śmietana do dekoracji

kilka truskawek do dekoracji

Opis

W 1 szklance mleczka kokosowego rozpuść cukier brązowy, podgrzewając go na wolnym ogniu, chwilkę przestudź. Jajka ubij z 1 łyżką cukru pudru na puszystą masę i następnie dodaj ją do mleka z cukrem – całość wymieszaj. Pudding przelej do żaroodpornych naczynek i piecz w kąpieli wodnej PORADA KONTEKSTOWA - KĄPIEL WODNA przez 30 min w temperaturze 170°. Pozostaw do wystudzenia i włóż do lodówki na 5 godzin. Przed podaniem przybierz pudding bitą śmietaną i truskawkami.

Kąpiel wodna: do dużego żaroodpornego naczynia wlej wodę do 1/3 jego wysokości i włóż do środka małe naczynka – piecz w rozgrzanym piekarniku.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 2.04-11.04.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8