Przepisy Pudding buraczany z tapioki z kawałkami twarogu i koperkiem

Składniki

1/2 szkl. perełek tapioki

600 ml klarownego barszczu

200 ml zakwasu buraczanego

300 g twarogu

1 ogórek 

1 duży pęczek koperku

sól, pieprz i oliwa z oliwek do smaku

Sposób przygotowania

1

Perełki tapioki zalej barszczem i 100 ml zakwasu, odstaw na godzinę. 

2

Po godzinie moczenia postaw tapiokę na małym ogniu i gotuj do momentu, aż perełki staną się szkliste. Dolej pozostałe 100 ml zakwasu, wymieszaj i zagotuj. 

3

Rozlej pudding do niewielkich słoiczków i zostaw do wystudzenia. 

4

Kiedy pudding wystygnie, przykryj wierzch każdej porcji pokruszonym twarogiem, posiekanym koperkiem i pokrojonym w kostkę ogórkiem. Dopraw każdą porcję solą, pieprzem i kilkoma kroplami oliwy z oliwek. Przed podaniem wstaw pudding na 30 minut do lodówki.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 13.08-19.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Czekamy na pierwszy dzwonek.

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa wazna w dniach 13.08.2020-9.09.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzezeniem odmiennych terminów obowiazywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej nastepuje ogodz. 8:00 w dniu rozpoczecia promocji. Zdjecia umieszczone wgazetce moga odbiegac od wizerunku produktu znajdujacego sie w sprzedazy. Wszystkie ceny zawieraja VAT. Tesco nie prowadzi sprzedazy poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrazone sa w złotych. Nie wszystkie produkty zgazetki dostepne sa w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8