Przepisy Pszenna tortilla z pieczonym kurczakiem

Składniki

½ piersi z kurczaka (pieczonego filetu)
50 g mozzarelli
20 g majonezu
25 g jogurtu naturalnego
4 pomidorki koktajlowe
40 g zielonych ogórków
50 g rukoli (świeżej)
1 tortilla (pszenny placek)
sól
pieprz czarny mielony
1 szczypta curry (do smaku)

Opis

Umyj warzywa i sałatę. Ogórka, filet z kurczaka i mozzarellę pokrój na plasterki. Pomidorki poprzekrawaj na pół. Wymieszaj majonez z jogurtem, dodając szczyptę curry oraz sól i pieprz do smaku.

Placek na tortillę zwilż przegotowaną wodą z obu stron i podgrzej na suchej patelni. Na podgrzany placek nałóż sos majonezowy, rukolę i pozostałe składniki. Zawiń z jednej strony brzeg placka do środka, następnie zwiń cały placek wzdłuż podwiniętego brzegu. Dół tortilli owiń szczelnie papierem śniadaniowym lub serwetką.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 24.09-30.09.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8