Przepisy Pstrąg norweski w sosie kaparowym

Składniki

500 g pstrąga norweskiego

4 łyżki kaparów

1 cebula

150 g słodkiej śmietany 36%

sok z ½ cytryny

2 czubate łyżki masła

5 łyżek oliwy z oliwek

przyprawy: sól, pieprz

Opis

Na patelni roztop masło, podsmaż pokrojoną w kostkę cebulę. Dodaj kapary i duś przez ok. 5 min. Następnie dodaj śmietankę i 1 łyżeczkę soku z cytryny. Mieszając, doprowadź do wrzenia, dopraw solą i pieprzem, a następnie zdejmij z ognia.

Oczyszczoną rybę pokrój w dzwonka, z obu stron posól i popieprz, skrop sokiem z cytryny. Na drugiej patelni rozgrzej oliwę z oliwek. Smaż kawałki ryby przez ok. 5 min, od czasu do czasu przewracając. Usmażoną troć ułóż na talerzu i polewaj gorącym sosem kaparowym.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 13.08-19.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Czekamy na pierwszy dzwonek.

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa wazna w dniach 13.08.2020-9.09.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzezeniem odmiennych terminów obowiazywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej nastepuje ogodz. 8:00 w dniu rozpoczecia promocji. Zdjecia umieszczone wgazetce moga odbiegac od wizerunku produktu znajdujacego sie w sprzedazy. Wszystkie ceny zawieraja VAT. Tesco nie prowadzi sprzedazy poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrazone sa w złotych. Nie wszystkie produkty zgazetki dostepne sa w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8