Przepisy Pstrąg na ostro z tabasco

Składniki

1 pstrąg

ok. 6 kropel tabasco

1 łyżeczka chilli w proszku

1 płaska łyżeczka rozmarynu suszonego lub 1 gałązka świeżego

1 cebula

2 suszone papryczki chilli

1 łyżka oliwy z oliwek

przyprawy: sól, pieprz

Opis

Pstrąga spraw i wypłucz. Cebulę zmiksuj w blenderze i dodaj kilka kropli tabasco. Rybę natrzyj solą, chilli w proszku, drobno posiekaną papryczką chilli i pieprzem. Do środka ryby włóż gałązkę rozmarynu lub posyp rybę suszonym rozmarynem, wnętrze natrzyj także cebulą z tabasco.

Rybę ułóż na folii do pieczenia, polej łyżka oliwy i obwiń luźno folią. Piecz w temp. 180° przez ok. 30 min. Na 5–10 min przed końcem pieczenia odchyl folię i podpiecz rybę na złoty kolor.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 13.08-19.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Czekamy na pierwszy dzwonek.

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa wazna w dniach 13.08.2020-9.09.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzezeniem odmiennych terminów obowiazywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej nastepuje ogodz. 8:00 w dniu rozpoczecia promocji. Zdjecia umieszczone wgazetce moga odbiegac od wizerunku produktu znajdujacego sie w sprzedazy. Wszystkie ceny zawieraja VAT. Tesco nie prowadzi sprzedazy poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrazone sa w złotych. Nie wszystkie produkty zgazetki dostepne sa w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8