Przepisy Przekąski z orzeszków

Składniki

250 g krówek lub toffi

65 g masła

200 g orzechów ziemnych prażonych bez soli

100 g słonecznika łuskanego

100 g orzechów laskowych

100 g siekanych migdałów

2 łyżki oleju do posmarowania rąk

Sposób przygotowania

1

Orzechy laskowe i ziemne posiekaj. 

2

Cukierki z masłem rozpuść w rondelku na małym ogniu. Do rozpuszczonej masy dodaj orzechy, słonecznik i migdały. Dokładnie wymieszaj i jeszcze chwilę podgrzewaj. 

3

Masę zdejmij z ognia i lekko przestudź. Dłonie posmaruj olejem. Łyżeczką nabieraj porcje masy wielkości orzecha włoskiego i szybkimi ruchami formuj z nich kulki. Kulki nadziej na patyczki i podaj jako przekąskę.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 6.08-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Powrót do szkoły

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 30.07.2020-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8