Przepisy Poncz

Składniki

1 l czerwonego wina półwytrawnego
2 cytryny
2 pomarańcze
4 cm imbiru (świeżego)
4 goździki
2 ziarnka ziela angielskiego
20 g herbaty czarnej liściastej
90 g cukru
1 l wody

Opis

Wodę zagotuj z cukrem, zielem angielskim i goździkami. Imbir pokrój w cieniutkie plasterki, wymieszaj z herbatą i zalej wrzącą wodą z cukrem i przyprawami. Wystudź całkowicie napar.

Zimny napar przecedź przez sitko. Cytrusy dobrze wyszoruj i pokrój w plasterki wraz ze skórką. Wrzuć plasterki do wazy, następnie zalej naparem i winem. Całość wymieszaj i podaj.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 26.11-2.12.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Święta takie jak lubisz

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 18.11.2020 - 2.12.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8