Pompony z krepy

Składniki

krepa (na 1 pompon przypada średnio 1 rolka)

wstążka

nożyczki

Sposób przygotowania

1

Krepę tniemy na kawałki. Każdy z kawałków powinien mieć 50 cm długości (szerokość rolki krepy) i w zależności od preferencji od 20 do 30 cm szerokości (to będzie w przybliżeniu średnica pompona). Kawałki krepy układamy warstwami. Jeden pompon powinien składać się z około 8-10 kawałków. Kawałki mogą być w jednym lub w kilku różnych kolorach.

2

Ułożone warstwami pompony składamy w harmonijkę o szerokości około 2-3 cm.

3

Na środku harmonijki zawiązujemy wstążkę na supełek.

4

Oba brzegi harmonijki przycinamy na półokrągło. Jeśli chcecie, by Wasze pompony były bardziej „postrzępione”, możecie przyciąć brzegi w szpic.

5

Rozdzielamy kolejne warstwy krepy, nadając pomponowi kształt.

6

Wyrównujemy kształt pompona i w razie konieczności przycinamy bardziej wystające części.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 28.05-03.06.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8