Przepisy Pokémonowe babeczki malinowe

Składniki

Ciasto:

2 filiżanki mąki

1 1/2 filiżanki cukru pudru

4 jajka

1 filiżanka maślanki

1 filiżanka malin

1/2 łyżki soli

1/2 łyżki proszku do pieczenia

150 g masła

1 cytryna

Krem maślany:

110 g masła

80 g cukru pudru

1 tabliczka białej czekolady

2 łyżki mleka

1 łyżka ekstraktu waniliowego

Opis

Przygotuj ciasto: masło, cukier puder i startą skórkę z cytryny dokładnie razem wymieszaj na aksamitną masę. Następnie dodawaj jajka (jedno po drugim). Mąkę wymieszaj z proszkiem do pieczenia i solą. Dodaj tę mieszankę do masy z masła i wymieszaj. Przekrój maliny na pół i dodaj je do ciasta. Rozłóż formy do babeczek i wypełnij je do 3/4 wysokości. Piecz przez 25 minut w 180°C. 

Przygotuj krem maślany. Do masła dodaj cukier oraz ekstrakt z wanilii i mieszaj całość przez co najmniej 5 minut. Dodaj 1 lub 2 łyżki mleka. Następnie dodaj białą czekoladę i nałóż masę na babeczki. Udekoruj babeczki w stylu Pokémonów.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 13.08-19.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Czekamy na pierwszy dzwonek.

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa wazna w dniach 13.08.2020-9.09.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzezeniem odmiennych terminów obowiazywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej nastepuje ogodz. 8:00 w dniu rozpoczecia promocji. Zdjecia umieszczone wgazetce moga odbiegac od wizerunku produktu znajdujacego sie w sprzedazy. Wszystkie ceny zawieraja VAT. Tesco nie prowadzi sprzedazy poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrazone sa w złotych. Nie wszystkie produkty zgazetki dostepne sa w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8