Przepisy Płonący deser

Składniki

1 banan

200 ml lodów waniliowych

100 ml śmietanki 30%

3 kostki gorzkiej czekolady

2 łyżeczki spirytusu

2 kostki cukru w kształcie serca

1/2 op. galaretki truskawkowej

3 łyżki soku truskawkowego

Sposób przygotowania

1

Lody zmiksuj z bananem. Śmietankę ubij na sztywno i wymieszaj niedokładnie z lodami, tak aby powstał wzór wiru. Czekoladę zetrzyj  na tarce i wmieszaj ją w deser, dodaj 1 łyżeczkę spirytusu i przelej do pucharków. Wstaw do zamrażarki na około 1, 5 godz.

2

W tym czasie przygotuj galaretkę. Rozpuść pół opakowania w połowie szklanki gorącej wody, dodaj sok i wymieszaj, aż żelatyna się rozpuści. Przelej do płaskiego naczynia i wstaw do lodówki do stężania. Wytnij w stężonej galaretce foremką do ciastek serduszka, a następnie udekoruj nimi deser. 1 łyżkę spirytusu wylej na talerzyk i zanurz w nim kostkę cukru, połóż na deserze i podpal. Podawaj natychmiast.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 6.08-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Powrót do szkoły

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 30.07.2020-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8