Przepisy Placek z truskawkami

Składniki

200 g mąki pszennej

40 g mąki ziemniaczanej

200 g masła

160 g cukru

4 jaja

1 łyżeczka proszku do pieczenia

ok. 400 g truskawek mrożonych lub świeżych

ok. 1 czubata łyżka masła do formy

szczypta soli

Opis

Miękkie masło utrzyj z cukrem i solą na puszystą masę. Wbij jaja i wymieszaj. Mąki wraz z proszkiem do pieczenia przesiej przez sito, dodaj do masła i zmiksuj mikserem. Formę do zapiekania natłuść masłem i przelej do niej ciasto. Posyp rozmrożonymi lub świeżymi truskawkami obranymi z szypułek. Piekarnik nagrzej do 170° i piecz ciasto ok. 45 minut. Podawaj ciepłe, posypane cukrem pudrem lub zwykłym cukrem kryształem.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 7.11-13.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Święta takie jak lubisz

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 7.11.2019-20.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8

Przepisy w Twoim guście

Uups! Brak artykułów pasujących do Twojego filtra. Zmień kryteria wyszukiwania.
15 min.
Desery
2 3 4