Przepisy Placek owocowy Smak lata

Składniki

1 kg dowolnych owoców

4 jajka

1 szkl. cukru

1 op. margaryny do pieczenia

mąka pszenna

2 łyżki mąki ziemniaczanej

2 łyżeczki proszku do pieczenia

olej słonecznikowy

bułka tarta

Opis

Wymieszaj margarynę, mąkę, proszek do pieczenia, cukier, jajko i 3 żółtka, następnie wyrób ciasto. Formę posmaruj olejem i posyp bułką tartą. Wcześniej schłodzone białka ubij z cukrem i dodaj mąkę ziemniaczaną.

Ciasto podziel na 2 części – jedną schłodź, a drugą wyłóż na formę. Obrane owoce rozłóż na cieście, a na owoce daj ubite białko. Resztę ciasta pokrusz na górę. Piecz 50 minut w temperaturze 180°.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 13.08-19.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Czekamy na pierwszy dzwonek.

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa wazna w dniach 13.08.2020-9.09.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzezeniem odmiennych terminów obowiazywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej nastepuje ogodz. 8:00 w dniu rozpoczecia promocji. Zdjecia umieszczone wgazetce moga odbiegac od wizerunku produktu znajdujacego sie w sprzedazy. Wszystkie ceny zawieraja VAT. Tesco nie prowadzi sprzedazy poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrazone sa w złotych. Nie wszystkie produkty zgazetki dostepne sa w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8