Przepisy Pikantne papryczki faszerowane serem feta

Składniki

10 pikantnych papryczek

50 g sera feta

1 łyżka oliwy

10 kaparów

1 łyżeczka oregano

1 jabłko lub 2 krążki ryżowe

przyprawy: pieprz

Opis

Papryczki umyj i osusz za pomocą ręcznika papierowego. Odetnij szypułki. Skrop oliwą i piecz przez ok. 10 min w temperaturze 180°. Gotowe papryczki odstaw do wystygnięcia, a następnie pokrój w paseczki o grubości około 2 cm i wydrąż pestki.

W środek plasterków włóż pokrojony w paseczki ser feta. W papryczki wypełnione serem włóż wykałaczki, a następnie na czubek każdej wykałaczki nadziej małe liście bazylii i kapary. Tak przygotowane przekąski ponadziewaj na połówki jabłka lub na chlebki ryżowe.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 6.08-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Powrót do szkoły

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 30.07.2020-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8