Przepisy Pieczone pomarańcze z sosem waniliowym

Składniki

2 małe pomarańcze

1 łyżka bardzo miękkiego masła

2 łyżeczki cukru

100 ml mleka skondensowanego słodzonego

1/2 laski wanilii

4 łyżeczki likieru pomarańczowego

Opis

Podgrzej mocno mleko wraz z rozciętą laską wanilii. Zdejmij z ognia, wystudź i przecedź. Piekarnik nagrzej do 200°C. Pomarańcze wyszoruj i sparz wrzątkiem. Czyste owoce przekrój na pół i ułóż w naczyniu żaroodpornym. Każdą połówkę posmaruj masłem i posyp cukrem. Wstaw do nagrzanego piekarnika na 10-15 minut. Zrumienione pomarańcze polej likierem i podaj z sosem waniliowym (lub z samym likierem).

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 21.11-27.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Święta takie jak lubisz

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 14.11.2019-26.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8

Przepisy w Twoim guście

Uups! Brak artykułów pasujących do Twojego filtra. Zmień kryteria wyszukiwania.
2 3 4