Przepisy Pieczone piersi kurczaka z winogronami w migdałach

Składniki

2 filety z kurczaka

4 łyżki oleju z winogron

garść winogron

2 łyżki płatków migdałowych

3 łyżki soku z cytryny

½ łyżeczki miodu

przyprawy: sól, pieprz

Opis

Miód wymieszaj z oliwą, cytryną, solą i pieprzem. Natrzyj kurczaka przygotowanym sosem, ułóż na folii do pieczenia, obłóż winogronami, a na końcu posyp płatkami migdałów. Folię zawiń luźno i wstaw do piekarnika nagrzanego do 200° na ok. 30 min.

3–4 minuty przed końcem pieczenia odchyl folię i pozwól, aby migdały lekko się zarumieniły.
Upieczoną pierś możesz pokroić w plastry i polać ulubionym sosem. Podawaj z sałatą.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 6.08-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Powrót do szkoły

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 30.07.2020-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8