Przepisy Pasztet warzywny

Składniki

1 kg selera

3 cebule

4 ząbki czosnku

1/2 czerwonej papryki

6 jaj

1 szkl. bułki tartej

3 łyżki mąki pszennej

2 łyżki masła klarowanego lub oleju rzepakowego

przyprawy: sól, pieprz

Sos:

1 cebula

1 papryka

1 ząbek czosnku

1 łyżka masła

1/2 szkl. wody

przyprawy: sol, pieprz, oregano

Opis

Seler i cebulę obierz, umyj i zetrzyj na tarce z dużymi oczkami. Na patelni rozgrzej masło i uduś warzywa na średnim ogniu aż staną się miękkie (ok. 20 min). Bułkę tartą namocz w wodzie i zmiksuj dokładnie na papkę. Paprykę umyj i pokój w drobną kosteczkę.

Seler, cebulę i paprykę wymieszaj z bułką tartą, mąką i jajkami. Dodaj wyciśnięte ząbki czosnku, sporo soli i pieprzu. Całość wymieszaj i przelej do formy wysmarowanej masłem. Pasztet warzywny piecz 1,5 godz. w temp. 150°.

Przygotuj sos: paprykę i cebulę posiekaj w drobną kosteczkę. Następnie warzywa przesmaż na łyżce masła i zmiksuj z wodą i ząbkiem czosnku. Dodaj sól, pierz, sos sojowy i oregano. Sos podawaj do pasztetu.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 14.11-20.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Święta takie jak lubisz

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 7.11.2019-20.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Święta takie jak lubisz

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 14.11.2019-26.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8

Przepisy w Twoim guście

Uups! Brak artykułów pasujących do Twojego filtra. Zmień kryteria wyszukiwania.
2 3 4