Przepisy Pascha w czekoladowym jajku
Składniki
500 g tłustego twarożku naturalnego
100 g masła
125 ml śmietanki 30%
150 g cukru pudru
3 duże żółtka
ziarenka z jednej laski wanilii
50 g suszonych moreli
50 g orzechów laskowych
Dodatkowo:
czekoladowe połówki jajek
kilka całych suszonych moreli
Sposób przygotowania
 alt=
1
Posiekaj orzechy laskowe i drobno pokrój suszone morele. Orzechy upraż na suchej patelni.
 alt=
2
Żółtka utrzyj z cukrem pudrem i ziarenkami wanilii. Dalej ucierając, dodaj śmietankę. Stale mieszając, podgrzej masę w kąpieli wodnej do lekkiego zgęstnienia.
 alt=
3
Masło utrzyj na puch. Dodaj ser i masę jajeczną. Dokładnie wymieszaj. Do masy dodaj posiekane orzechy i drobno pokrojone morele.
 alt=
4
Masę przełóż do czekoladowych jajek. Z całych moreli zrób żółtka. Gotowy deser włóż do lodówki. Podawaj zaraz po schłodzeniu. Czas chłodzenia to 3 godziny.
Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi

TESCO Oferta tygodnia - aktualny tydzień

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 8.11-14.11.2018 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
TESCO Święta pełne magii

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 8.11-21.11.2018 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8

Przepisy w Twoim guście

Uups! Brak artykułów pasujących do Twojego filtra. Zmień kryteria wyszukiwania.
2 3 4