Przepisy Pascha w czekoladowym jajku

Składniki

500 g tłustego twarożku naturalnego

100 g masła

125 ml śmietanki 30%

150 g cukru pudru

3 duże żółtka

ziarenka z jednej laski wanilii

50 g suszonych moreli

50 g orzechów laskowych

Dodatkowo:

czekoladowe połówki jajek

kilka całych suszonych moreli

Sposób przygotowania

1

Posiekaj orzechy laskowe i drobno pokrój suszone morele. Orzechy upraż na suchej patelni.

2

Żółtka utrzyj z cukrem pudrem i ziarenkami wanilii. Dalej ucierając, dodaj śmietankę. Stale mieszając, podgrzej masę w kąpieli wodnej do lekkiego zgęstnienia.

3

Masło utrzyj na puch. Dodaj ser i masę jajeczną. Dokładnie wymieszaj. Do masy dodaj posiekane orzechy i drobno pokrojone morele.

4

Masę przełóż do czekoladowych jajek. Z całych moreli zrób żółtka. Gotowy deser włóż do lodówki. Podawaj zaraz po schłodzeniu. Czas chłodzenia to 3 godziny.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 6.08-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Powrót do szkoły

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 30.07.2020-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8