Pascha czekoladowo-bakaliowa

Składniki

1 kg białego zmielonego odsączonego tłustego sera

2 czekolady mleczne po 100 g

5 łyżek kakao

5 żółtek

100 g miękkiego masła

300 g cukru kryształu

50 g ulubionych bakalii

Opis

1 czekoladę wyłożyć do metalowej miski, postawić na garnku z wrzątkiem i nad parą rozpuścić, następnie wystudzić. Bakalie namoczyć w wodzie, odcedzić, wysuszyć i pokroić. Żółtka, kakao, cukier, masło i ser zmiksować, wymieszać z bakaliami, dodać wystudzoną czekoladę. Salaterkę z małym otworem w dnie (np. plastikową doniczkę) wyłożyć gazą, nałożyć równo masę, przykryć gazą, przycisnąć szklanym talerzykiem, lekko obciążyć, wstawić do głębokiego talerza i do lodówki na ok. 8 godzin. Wodę z talerza zlewać w miarę potrzeby. Tuż przed podaniem wyjąć z lodówki, wyłożyć odwrotnie na szeroki talerz, zdjąć gazę i posypać utartą drugą czekoladą oraz bakaliami.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 7.11-13.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Święta takie jak lubisz

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 7.11.2019-20.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8

Przepisy w Twoim guście

Uups! Brak artykułów pasujących do Twojego filtra. Zmień kryteria wyszukiwania.
2 3 4