Przepisy Paróweczki zawinięte w boczek z nadzieniem pomidorowo-serowym

Składniki

4 parówki

4 plastry boczku wędzonego

4 plastry sera camembert

4 plastry pomidora

Opis

Parówki wyjmij z folii i przekrój wzdłuż do połowy grubości parówki. Plastry sera i pomidora pokrój w kostkę. Do nacięć w parówkach wkładaj na przemian kostki sera pleśniowego i pomidora. Parówki zwiń z dwóch stron plastrami boczki, układaj na blasze wyłożonej folią i zapiekaj w piekarniku nagrzanym do temperatury 200° przez ok. 10 min. Parówki rozchylą się na boki pod wpływem temperatury, dlatego plastry boczku powinny być długie. Podawaj na śniadanie z chlebem graham, ketchupem i musztardą.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 6.08-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Powrót do szkoły

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 30.07.2020-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8