Przepisy Papka z komosy ryżowej dla niemowląt

Składniki

1 szkl. mleka

½ szkl. komosy

Sposób przygotowania

1

Wypłucz komosę w sicie.

2

Zagotuj mleko, dodaj komosę i zamieszaj. Gotuj przez 12-15 minut na małym ogniu. Po zagotowaniu pozostaw jeszcze 5 minut pod przykryciem.

3

Umieść komosę w mikserze i wymieszaj na gładkie puree. Jeżeli będzie zbyt gęste, dodaj łyżkę mleka lub wody.

4

Papkę z komosy można podawać w wersji słonej lub słodkiej, doprawioną miodem lub owocami.

5

Wskazówka: Zamroź papkę w foremkach na kostki lodu, szybko ją rozmrozisz w razie potrzeby. Zamrożoną komosę można przechowywać przez 3 miesiące.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 13.08-19.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Czekamy na pierwszy dzwonek.

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa wazna w dniach 13.08.2020-9.09.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzezeniem odmiennych terminów obowiazywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej nastepuje ogodz. 8:00 w dniu rozpoczecia promocji. Zdjecia umieszczone wgazetce moga odbiegac od wizerunku produktu znajdujacego sie w sprzedazy. Wszystkie ceny zawieraja VAT. Tesco nie prowadzi sprzedazy poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrazone sa w złotych. Nie wszystkie produkty zgazetki dostepne sa w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8

Przepisy w Twoim guście

Uups! Brak artykułów pasujących do Twojego filtra. Zmień kryteria wyszukiwania.
2 3 4