Przepisy Paluszki surimi z ogórkiem w majonezie czosnkowym

Składniki

1 opakowanie mrożonych paluszków surimi

1 ogórek zielony

3 bagietki

2 łyżki masła do smarowania bagietek

Majonez czosnkowy:

2 ząbki czosnku

2 żółtka

250 ml oliwy z oliwek

1 łyżka cytryny

1 łyżka wody

1 łyżka posiekanego kopru

przyprawy: sól

Opis

Wyciśnięty czosnek, żółtka i sok z cytryny ubij w mikserze na gładką masę. Wlewaj po kropli oliwy cały czas mieszając, aż cała zostanie wchłonięta. Na koniec dodaj koperek, sól i wodę, miksuj przez kilka sekund.

Ogórka umyj, obierz ze skóry, przetnij na pół, a potem wzdłuż. Wydrąż ogórka z pestek i potnij w paseczki. Surimi i paski ogórka maczaj w majonezie.

Podawaj z ciepłą bagietką: agietkę przekrój wzdłuż, posmaruj masłem z wierzchu i zapiekaj przez ok. 6 min w piekarniku nagrzanym do 220°.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 13.08-19.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Czekamy na pierwszy dzwonek.

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa wazna w dniach 13.08.2020-9.09.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzezeniem odmiennych terminów obowiazywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej nastepuje ogodz. 8:00 w dniu rozpoczecia promocji. Zdjecia umieszczone wgazetce moga odbiegac od wizerunku produktu znajdujacego sie w sprzedazy. Wszystkie ceny zawieraja VAT. Tesco nie prowadzi sprzedazy poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrazone sa w złotych. Nie wszystkie produkty zgazetki dostepne sa w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8