Przepisy Paluszki surimi smażone w cieście

Składniki

250 g opakowanie surimi

sok z ½ cytryny

Ciasto:

150 g mąki pszennej

1 jajko

170 ml mleka

½ pęczka drobno posiekanej pietruszki

2 łyżki oleju lub masła

przyprawy: sól, pieprz

Opis

Opakowanie mrożonego surimi włóż do miski z zimną wodą. Poczekaj aż się rozmrożą ok. 1–2 h. Wyjmij z folii, skrop cytryną.

W misce wymieszaj mąkę, jajka i mleko na gładkie cisto, dopraw solą i pieprzem, wrzuć pół pęczka posiekanej pietruszki.
Roztop masło lub rozgrzej olej. Paluszki krabowe nadziewaj na widelec i dokładnie obtaczaj (zanurzaj) w cieście, ale uważaj, aby ciasto nie kapało z paluszków.
Smaż na oliwie lub maśle. Podawaj z sałatą. Dobre na zimno i na ciepło.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 13.08-19.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Czekamy na pierwszy dzwonek.

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa wazna w dniach 13.08.2020-9.09.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzezeniem odmiennych terminów obowiazywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej nastepuje ogodz. 8:00 w dniu rozpoczecia promocji. Zdjecia umieszczone wgazetce moga odbiegac od wizerunku produktu znajdujacego sie w sprzedazy. Wszystkie ceny zawieraja VAT. Tesco nie prowadzi sprzedazy poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrazone sa w złotych. Nie wszystkie produkty zgazetki dostepne sa w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8