Przepisy Pakowanie wielkanocnych słodyczy

Składniki

1 papierowa torebka śniadaniowa

kawałek folii do pieczenia

tekturka wielkości torebki śniadaniowej

klej polimerowy

kolorowe sznureczki

300 g kolorowych orzechów w cukrowej skorupce

Opis


 

Sposób przygotowania

1

Na torebce śniadaniowej narysuj zajączka. Możesz to zrobić przy pomocy foremki do wycinania ciastek. Do torebki włóż tekturkę i wytnij motyw nożykiem do papieru.

2

Krawędź wyciętego w torebce wzoru posmaruj klejem. Włóż do torebki kawałek folii do pieczenia i dociśnij.

3

Kiedy klej wyschnie, wyciągnij tekturkę i napełnij torebkę słodkimi orzechami. Brzeg torebki zawiń płasko i przedziurkuj dziurkaczem. Przez powstałe dziurki przewlecz kolorowe sznurki i zawiąż.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 13.08-19.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Czekamy na pierwszy dzwonek.

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa wazna w dniach 13.08.2020-9.09.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzezeniem odmiennych terminów obowiazywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej nastepuje ogodz. 8:00 w dniu rozpoczecia promocji. Zdjecia umieszczone wgazetce moga odbiegac od wizerunku produktu znajdujacego sie w sprzedazy. Wszystkie ceny zawieraja VAT. Tesco nie prowadzi sprzedazy poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrazone sa w złotych. Nie wszystkie produkty zgazetki dostepne sa w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8