Przepisy Ozdobna pomarańcza

Składniki

​6–7 pomarańczy

1 op. całych goździków

kilka lasek cynamonu, suche szyszki

Sposób przygotowania

1

Przygotuj specjalny nożyk do wycinania rowków w owocach, zwykły nóż kuchenny i kilka pomarańczy z ładną gładką skórką.

2

Pomarańcze umyj. Specjalnym nożykiem wytnij w kilku pomarańczach rowkowe wzorki: spirale, kratkę i równoległe paski. W odsłonięte ze skórki części pomarańczy wbij kilka goździków. Goździki wypełnią pomarańcze korzennym aromatem.

3

Skórkę pomarańczy można ciekawie ozdobić także przy pomocy zwykłego noża. W tym celu potnij skórkę na pomarańczy w kratkę. W każdym rzędzie wytnij co drugi kwadracik. 

4

Na powierzchni pomarańczy powstanie szachownica, możesz ją dodatkowo ozdobić goździkami.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 6.08-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Powrót do szkoły

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 30.07.2020-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8