Przepisy Owsianka na zimno o smaku marchewkowego ciasta

Składniki

1/2 szkl. mleka

3/4 szkl. jogurtu naturalnego

imbir

cynamon

1 łyżeczka miodu

1 łyżeczka rodzynek

1 łyżeczka wiórek kokosowych

3 łyżki płatków owsianych

1 łyżka nasion chia

1 marchewka

dowolne orzechy

Opis

W słoiku wymieszaj mleko z jogurtem, dodaj przyprawy wedle uznania, rodzynki, wiórki, płatki owsiane, nasiona chia, miód oraz marchewkę startą na tarce. Zamknij słoik, wstrząśnij i schowaj do lodówki na całą noc. Rano owsianka jest gotowa do jedzenia. Posyp ją orzechami. Owsiankę możesz jeść prosto ze słoika.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 6.08-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Powrót do szkoły

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 30.07.2020-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8