Przepisy Orzeźwiająca sałatka z awokado, warzywami i kozim serem

Składniki

2 garści sałaty roszponki

1 dojrzałe awokado Hass

1 jajko

50 g sera koziego z pleśnią

kilka pomidorków koktajlowych

1/2 średniej cykorii

2 łyżki ziaren granatu

1/2 pomarańczy

1/2 cytryny

oliwa z oliwek

sól

pieprz

Opis

Ugotuj jajko na miękko. Ostudź i obierz. Awokado przekrój na pół, usuń pestkę i wydrąż miąższ ze skórki. W miseczkach na dnie ułóż sałatę, pokrojone awokado, pomidorki, plasterki pomarańczy, cykorię, połówki jajek oraz plasterki sera. Całość posyp granatem i przypraw solą oraz pieprzem. Na koniec skrop sałatkę sokiem z cytryny, oliwą oraz przypraw jeszcze raz pieprzem. Podawaj od razu po przygotowaniu.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 13.08-19.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Czekamy na pierwszy dzwonek.

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa wazna w dniach 13.08.2020-9.09.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzezeniem odmiennych terminów obowiazywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej nastepuje ogodz. 8:00 w dniu rozpoczecia promocji. Zdjecia umieszczone wgazetce moga odbiegac od wizerunku produktu znajdujacego sie w sprzedazy. Wszystkie ceny zawieraja VAT. Tesco nie prowadzi sprzedazy poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrazone sa w złotych. Nie wszystkie produkty zgazetki dostepne sa w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8