Przepisy Orange Pina Colada

Składniki

3 pomarańcze

1/2 ananasa (dojrzałego, słodkiego)

150 mleczka kokosowego

lód

Do ozdobienia szklanki lub kieliszka:

cukier

sok z 1/2 cytryny

plastry ananasa lub pomarańczy

Opis

Wyciśnij sok z pomarańczy. Ananasa pokrój w kostkę. Przełóż sok oraz ananasa do kielicha miksera. Dodaj mleczko kokosowe oraz lód. Całość zmiksuj.

Sok z cytryny przelej do małej miseczki. To samo zrób z cukrem - przesyp go do kolejnej miseczki. Szklanki lub kieliszki zanurz w soku, a następnie w cukrze.

Przelej ostrożnie koktajl do kieliszków i ozdób cząstkami owoców. Podawaj od razu po przyrządzeniu.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 13.08-19.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Czekamy na pierwszy dzwonek.

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa wazna w dniach 13.08.2020-9.09.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzezeniem odmiennych terminów obowiazywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej nastepuje ogodz. 8:00 w dniu rozpoczecia promocji. Zdjecia umieszczone wgazetce moga odbiegac od wizerunku produktu znajdujacego sie w sprzedazy. Wszystkie ceny zawieraja VAT. Tesco nie prowadzi sprzedazy poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrazone sa w złotych. Nie wszystkie produkty zgazetki dostepne sa w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8