Przepisy Omlet wielkanocny z szynką wędzoną, pieczoną papryką i zapiekanym owczym serem górskim

Składniki

4 jajka

100 g szynki wędzonej

1 cebula czerwona

1/2 papryki czerwonej

1/2 papryki zielonej

50 g sera owczego dojrzewającego

1/2 pęczka szczypiorku

40 g masła

przyprawy: sól, pieprz czarny

Opis

Cebulę obierz i pokrój w paski. Papryki umyj, przekrój na pół i wybierz nasiona. Pokrój je w duże kawałki. Szynkę pokrój w plasterki, a następnie w kostkę podobnej wielkości co paprykę. Ser owczy zetrzyj na tarce w cienkie plasterki i odłóż do dekoracji omletu. Jajka wybij do miski i przypraw solą oraz pieprzem. Rozgrzej na patelni masło i wrzuć szynkę. Lekko podsmaż, dodaj paprykę i cebulę. Przypraw świeżym pieprzem.

W tym czasie mocno rozmąć jajka rózgą kuchenną, aż będą puszyste. Wlej je na smażoną szynkę z warzywami i lekko podsmaż. Włącz piekarnik z funkcją grilla i wstaw omlet do zapieczenia na środkową półkę. Jak urośnie i się zrumieni, wyjmij patelnię i przełóż omlet na półmisek. Ułóż dekoracyjnie plasterki sera owczego i posyp pokrojonym szczypiorkiem.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 6.08-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Powrót do szkoły

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 30.07.2020-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8