Przepisy Naleśniki meksykańskie

Składniki

Ciasto na 2 naleśniki:

1/3 szkl. mleka

2 łyżki wody mineralnej

1 jajko

1/3 szkl. mąki Tesco

1 łyżka oliwy Tesco

sól

Farsz:

1/2 szkl. pieczarek

1/2 pojedynczego fileta z kurczaka

1 łyżka fasoli czerwonej

1 łyżka kukurydzy z puszki

1 łyżka jogurtu naturalnego

czosnek

przyprawy: sól, pieprz

Opis

Ze składników przygotuj ciasto, a następnie usmaż 2 średniej wielkości naleśniki. Pieczarki pokrój w kostkę i podduś. Do jogurtu dodaj ząbek lub 2 czosnku. Filet z kurczaka pokrój w paski i podsmaż na łyżeczce oliwy. Mięso wymieszaj z pieczarkami, kukurydzą i fasolą. Całość przełóż na naleśniki. Polej sosem z jogurtu i zawiń.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 6.08-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Powrót do szkoły

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 30.07.2020-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8