Muszki dla kibiców

Składniki

biały i czerwony nierozciągliwy materiał

szeroka dwustronna taśma klejąca

nożyczki

żelazko

Sposób przygotowania

 alt=
1

Z białego materiału wycinamy prostokąt o długości 20 cm i szerokości 16 cm. Z czerwonego materiału wycinamy prostokąt o tej samej długości, ale o kilka centymetrów węższy oraz długi pasek o szerokości nieco większej niż taśma klejąca i długości o około 25 cm większej niż obwód szyi. 

 alt=
2

Na wąski pasek z czerwonego materiału naklejamy wzdłuż całości taśmę. 

 alt=
3

Odklejamy folię zabezpieczającą, a następnie składamy pasek na pół wzdłuż tak, by taśmy się ze sobą skleiły. 

 alt=
4

Odcinamy nadmiar materiału wzdłuż krawędzi taśmy i odcinamy kawałek o długości około 8 cm.

 alt=
5

Dwa pozostałe prostokąty z materiału składamy wzdłuż dłuższego boku, w taki sposób, by obie krawędzie na siebie nachodziły na środku.

 alt=
6

Biały materiał układamy krawędziami do dołu. Na wierzchu, również krawędziami do dołu, układamy czerwony materiał. Oba kawałki odwracamy, a krótsze brzegi zaginamy do środka w taki sposób, by ich krawędzie nachodziły na siebie na środku.

 alt=
7

Środek obu materiałów ściskamy w harmonijkę. Odcięty wcześniej 8 cm pasek materiału sklejonego taśmą oplatamy dookoła i podklejamy jego końce taśmą w taki sposób, by skleiły się ze sobą.

 alt=
8

Dłuższy pasek materiału z taśmą przeplatamy pod utworzonym pierścieniem. Gotową muszkę możemy zawiązać na szyi lub także skleić kawałkiem dwustronnej taśmy.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 14.11-20.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Święta takie jak lubisz

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 7.11.2019-20.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Święta takie jak lubisz

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 14.11.2019-26.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8

Przepisy w Twoim guście

Uups! Brak artykułów pasujących do Twojego filtra. Zmień kryteria wyszukiwania.
2 3 4