Przepisy Muffiny z orzechami

Składniki

100 g orzechów laskowych 

125 ml maślanki 

30 ml roztopionego masła 

1 jajko 

130 g mąki pszennej 

100 g cukru 

1/2 łyżeczki sody 

1 łyżeczka proszku do pieczenia

Opis

Piekarnik rozgrzej do 180°. Formę na muffiny wyłóż papilotkami. Posiekaj niezbyt drobno orzechy. Wymieszaj posiekane orzechy z mąką, cukrem, proszkiem do pieczenia i sodą. Maślankę wymieszaj z roztopionym masłem i jajkiem. Wlej mokre składniki do suchych i wymieszaj niezbyt dokładnie szpatułką. Ciasto powinno mieć nieco grudkowatą konsystencję. Łyżką do lodów nałóż porcje ciasta do wyłożonej papilotkami formy. Włóż muffiny do nagrzanego piekarnika na 25 minut.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 7.11-13.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Święta takie jak lubisz

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 7.11.2019-20.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8

Przepisy w Twoim guście

Uups! Brak artykułów pasujących do Twojego filtra. Zmień kryteria wyszukiwania.
2 3 4