Przepisy Muffiny z orzechami

Składniki

100 g orzechów laskowych 

125 ml maślanki 

30 ml roztopionego masła 

1 jajko 

130 g mąki pszennej 

100 g cukru 

1/2 łyżeczki sody 

1 łyżeczka proszku do pieczenia

Opis

Piekarnik rozgrzej do 180°. Formę na muffiny wyłóż papilotkami. Posiekaj niezbyt drobno orzechy. Wymieszaj posiekane orzechy z mąką, cukrem, proszkiem do pieczenia i sodą. Maślankę wymieszaj z roztopionym masłem i jajkiem. Wlej mokre składniki do suchych i wymieszaj niezbyt dokładnie szpatułką. Ciasto powinno mieć nieco grudkowatą konsystencję. Łyżką do lodów nałóż porcje ciasta do wyłożonej papilotkami formy. Włóż muffiny do nagrzanego piekarnika na 25 minut.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 13.08-19.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Czekamy na pierwszy dzwonek.

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa wazna w dniach 13.08.2020-9.09.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzezeniem odmiennych terminów obowiazywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej nastepuje ogodz. 8:00 w dniu rozpoczecia promocji. Zdjecia umieszczone wgazetce moga odbiegac od wizerunku produktu znajdujacego sie w sprzedazy. Wszystkie ceny zawieraja VAT. Tesco nie prowadzi sprzedazy poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrazone sa w złotych. Nie wszystkie produkty zgazetki dostepne sa w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8