Przepisy Muffinki serowe

Składniki

2 szklanki mąki orkiszowej

2 łyżeczki proszku do pieczenia

½ łyżeczki sody oczyszczonej

sól

½ łyżeczki cukru trzcinowego

150g startego sera (cheddar lub gouda)

Garść posiekanych świeżych ziół: koperek, pietruszka, tymianek

1 jajko

1 ½ szklanki jogurtu naturalnego

6 łyżek roztopionego masła

Sposób przygotowania

 alt=
1

Nagrzej piekarnik do temperatury 200 stopni. W blaszce do pieczenia muffinek umieść foremki na muffinki, natłuszczając je odrobiną oleju, żeby nie przykleiły się do blachy.

 alt=
2

W misce wymieszaj mąkę z proszkiem do pieczenia i sodą oczyszczoną. Następnie dodaj zioła, ser i cukier. Całość ponownie dobrze wymieszaj.

 alt=
3

W kolejnej misce wymieszaj jogurt z jajkiem oraz masłem. Połącz masę jogurtową z masą mączną w jedną masę. W razie potrzeby możesz dodać więcej jogurtu.

 alt=
4

Wlej masę do foremek na muffinki do ¾ wysokości. 

 alt=
5

Całość piecz przez 20 minut aż muffinki będą złociste. 

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 14.11-20.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Święta takie jak lubisz

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 7.11.2019-20.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Święta takie jak lubisz

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 14.11.2019-26.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8

Przepisy w Twoim guście

Uups! Brak artykułów pasujących do Twojego filtra. Zmień kryteria wyszukiwania.
2 3 4