Przepisy Muffinki na zsiadłym mleku z orzechami

Składniki

3 jajka

1/2 szkl. oleju słonecznikowego

1 szkl. zsiadłego mleka

1 szkl. mąki pszennej

2 łyżeczki proszku do pieczenia

1 torebka cukru wanilinowego

1/2 szkl. cukru

1/2 szkl. mielonych orzechów arachidowych

1 op. dowolnego lukru

wiórki kokosowe lub posypka

Opis

Do miseczki wbij jajka, dodaj olej i zsiadłe mleko, wymieszaj. W oddzielnej misce wymieszaj suche składniki: mąkę, proszek do pieczenia, cukier wanilinowy i cukier. Dodaj orzechy i krótko mieszając, połącz ze sobą suche i mokre składniki.

Blachę do muffinek wyłóż papilotkami, do każdej nakładaj masę do 2/3 wysokości. Piecz ok. 25 minut w temperaturze 180°. Przygotuj lukier wg instrukcji na opakowaniu. Ostudzone muffinki posmaruj lukrem i posyp wiórkami kokosowymi lub posypką.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 13.08-19.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Czekamy na pierwszy dzwonek.

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa wazna w dniach 13.08.2020-9.09.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzezeniem odmiennych terminów obowiazywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej nastepuje ogodz. 8:00 w dniu rozpoczecia promocji. Zdjecia umieszczone wgazetce moga odbiegac od wizerunku produktu znajdujacego sie w sprzedazy. Wszystkie ceny zawieraja VAT. Tesco nie prowadzi sprzedazy poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrazone sa w złotych. Nie wszystkie produkty zgazetki dostepne sa w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8