Przepisy Młode ziemniaczki pieczone z kremem balsamicznym

Składniki

400 g młodych ziemniaków 

1 cebula 

2 gałązki rozmarynu 

40 ml oliwy 

30 g octu balsamicznego krem 

100 g gorgonzoli

Opis

Ziemniaki dokładnie wyszoruj pod bieżącą wodą i pokrój w ćwiartki. Obierz cebulkę i pokrój w piórka. W miejsce wymieszaj ziemniaki z cebulką, listkami rozmarynu i oliwą. Przypraw solą i pieprzem. Na koniec wlej ocet balsamiczny i całość wymieszaj. 

Naczynie żaroodpornego wyłóż papierem do pieczenia i na nim rozłóż zamarynowane ziemniaki. Rozgrzej piekarnik do temp. 180–190˚C i wstaw formę do pieczenia na ok. 40 minut. Warto mieszać co jakiś czas ziemniaki, aby równomiernie się zrumieniły. Pod koniec pieczenia, czyli na ostatnie 5 minut, na ziemniaki poukładaj kawałki sera gorgonzola. Wstaw ponownie do zapieczenia. Podawaj natychmiast jeszcze bardzo gorące.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 4.06-09.06.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8

Przepisy w Twoim guście

Uups! Brak artykułów pasujących do Twojego filtra. Zmień kryteria wyszukiwania.
2 3 4