Przepisy Miodowo-pomidorowe piersi z kurczaka

Składniki

4 filety z kurczaka

1 puszka pomidorów w zalewie bez skórki

1 cebula

1 łyżeczka masła

2 łyżki sosu sojowego

2 łyżki miodu

przyprawy: sól, pieprz, bazylia

Opis

Pomidory wrzuć do garnka wraz z zalewą i zagotuj, dodaj sos sojowy, pokrojoną w kostkę cebulę, masło, miód i przyprawy. Gotuj przez około 10 min ciągle mieszając. Po ostygnięciu całość dokładnie zmiksuj.

Do tak przygotowanego sosu włóż piersi z kurczaka i odstaw do lodówki na 2 godz. Układaj na grillu i piecz po 15 min z każdej strony. Podczas grillowania polewaj mięso wcześniej przygotowanym sosem pomidorowym.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 6.08-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Powrót do szkoły

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 30.07.2020-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8