Przepisy Minitrifle z żurawiną

Składniki

100 g twarożku śmietankowego

150 g gęstego jogurtu naturalnego

200 g suszonej żurawiny

100 g orzechów laskowych

70 g płatków owsianych

20 ml płynnego miodu

100 ml soku jabłkowego

1 łyżeczka skórki otartej z cytryny

20 g cukru

1/4 łyżeczki mielonego kardamonu

Sposób przygotowania

 alt=
1

Żurawinę zagotuj z cukrem i sokiem jabłkowym, duś PORADA KONTEKSTOWA - DUSZENIE przez chwilę na małym ogniu. Pod koniec duszenia dodaj skórkę z cytryny. Uduszoną żurawinę wystudź.

 alt=
2

Połowę wystudzonej żurawiny zmiksuj z serkiem na gładką masę i umieść w woreczku śniadaniowym z obciętym narożnikiem. To ułatwi nakładanie serka do kieliszków.

 alt=
3

Orzechy i płatki owsiane upraż kolejno na teflonowej patelni. Jogurt wymieszaj z miodem i nałóż do woreczka, tak jak serek żurawinowy

 alt=
4

Wszystkie składniki nakładaj warstwowo do prostych kieliszków 100–150 ml. Podaj na tacce z małymi łyżeczkami obok.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 12.12-18.12.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Święta takie jak lubisz

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 3.12.2019-24.12.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8

Przepisy w Twoim guście

Uups! Brak artykułów pasujących do Twojego filtra. Zmień kryteria wyszukiwania.
2 3 4