Przepisy Minimakowce z orzechami laskowymi

Składniki

350 g gotowego ciasta kruchego

350 g masy makowej

70 g orzechów laskowych

70 g mąki pszennej

70 g cukru

70 g zimnego masła

Sposób przygotowania

1

Płytką foremkę na muffiny wyłóż wyciętymi z kruchego ciasta kwiatkami. Jeżeli forma nie ma nieprzywierającej powłoki, przed wyłożeniem ciasta posmaruj ją masłem i oprósz mąką.

2

Orzechy posiekaj drobno i razem z masłem, mąką i cukrem rozetrzyj w palcach.

3

Następnie nałóż do foremek masę makową, a orzechową kruszonką posyp przygotowane makowce. Całość wstaw do nagrzanego do 180°C piekarnika na 30-40 minut. Po upieczeniu zostaw makowce w foremkach do wystudzenia.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 13.08-19.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Czekamy na pierwszy dzwonek.

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa wazna w dniach 13.08.2020-9.09.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzezeniem odmiennych terminów obowiazywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej nastepuje ogodz. 8:00 w dniu rozpoczecia promocji. Zdjecia umieszczone wgazetce moga odbiegac od wizerunku produktu znajdujacego sie w sprzedazy. Wszystkie ceny zawieraja VAT. Tesco nie prowadzi sprzedazy poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrazone sa w złotych. Nie wszystkie produkty zgazetki dostepne sa w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8