Przepisy Minikanapki z pastą ziołową i słonecznikiem

Składniki

4 kromki chleba typu pumpernikiel

3 łyżki jogurtu greckiego

3 łyżki twarożku

1/2 cytryny

3 łyżki świeżych ziół (np. koper, tymianek, bazylia)

2 łyżki kiełków

2 łyżeczki pestek słonecznika

6 grubych plastrów ogórka zielonego

przyprawy: sól, pieprz

Opis

Połącz jogurt z twarogiem. Dodaj posiekane zioła. Otrzyj skórkę z wyparzonej cytryny (tylko żółtą część). Całość wymieszaj. Dodaj pestki. Dopraw solą i pieprzem.

Chleb pokrój na mniejsze kanapki i posmaruj przygotowaną wcześniej pastą. Na koniec posyp minikanapki kiełkami. Podawaj z pokrojonym ogórkiem.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 7.11-13.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Święta takie jak lubisz

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 7.11.2019-20.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8

Przepisy w Twoim guście

Uups! Brak artykułów pasujących do Twojego filtra. Zmień kryteria wyszukiwania.
2 3 4