Przepisy Minestrone z pancettą i fasolką szparagową

Składniki

2 średnie marchewki

2 średnie ziemniaki

2 średnie pomidory

2 łodygi selera naciowego

1 cebula

2 ząbki czosnku

garść fasolki szparagowej

50 g pancetty

1/2 szkl. drobnego makaronu

1 i 1/2 l bulionu drobiowego lub z bio kostki

1 łyżka oliwy extra vergine

świeżo mielony pieprz

Opis

Pancettę pokrój w drobną kostkę. Przesmaż ją na łyżce oliwy. Dodaj drobno pokrojoną cebulę i zeszklij. Dodaj pokrojony w kostkę czosnek oraz obraną i pokrojoną marchewkę. Smaż 3–4 min. Dodaj pokrojone w kostkę ziemniaki. Smaż, często mieszając przez 5 min. Pomidory sparz i ściągnij z nich skórkę. Pokrój w kostkę. Wlej bulion, dodaj pokrojoną fasolkę, pokrojony seler, pokrojone w kostkę pomidory oraz makaron. Gotuj aż makaron będzie al dente PORADA KONTEKSTOWA - AL DENTE Dopraw pieprzem. Zupę podawaj z wiórkami parmezanu i świeżym rozmarynem.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 13.08-19.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Czekamy na pierwszy dzwonek.

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa wazna w dniach 13.08.2020-9.09.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzezeniem odmiennych terminów obowiazywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej nastepuje ogodz. 8:00 w dniu rozpoczecia promocji. Zdjecia umieszczone wgazetce moga odbiegac od wizerunku produktu znajdujacego sie w sprzedazy. Wszystkie ceny zawieraja VAT. Tesco nie prowadzi sprzedazy poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrazone sa w złotych. Nie wszystkie produkty zgazetki dostepne sa w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8